Yhteystiedot

NoHo Partners Oyj

Postiosoite:
Hatanpään valtatie 1 B
33100 TAMPERE
Y-tunnus: 1952494-7

Käyntiosoite Tampere:
Verkatehtaankatu 2
33100 Tampere

Käyntiosoite Helsinki:
Aleksanterinkatu 46 A, 2. kerros
00100 Helsinki

Myyntipalvelu:
+358 9 6128 6000
myynti@noho.fi

Viranomaistahojen yhteydenotot:
+358 9 612 85055

 

Lehdistön yhteydenotot:
Johdon assistentti
Reetta Alanen
+358 44 235 7817
reetta.alanen@noho.fi

Aku Vikström

Konsernin toimitusjohtaja
Johtoryhmän puheenjohtaja

Johdon assistentti Reetta Alanen

044 235 7817

aku.vikstrom@noho.fi

Jarno Suominen

Varatoimitusjohtaja

010 423 3283

jarno.suominen@noho.fi

Jarno Vilponen

Konsernin talousjohtaja

+358 40 721 9376

jarno.vilponen@noho.fi

Tuomas Piirtola

Tuomas Piirtola

Fast Food -liiketoiminnan johtaja

+358 40 768 2438

tuomas.piirtola@noho.fi

Anne Kokkonen

Henkilöstöjohtaja

+358 50 547 3849

anne.kokkonen@noho.fi

Pauli Kouhia

Kehitys- ja hankintajohtaja

+358 45 110 1572

pauli.kouhia@noho.fi

Henri Virlander

Kaupallinen johtaja

+358 50 591 2013

henri.virlander@noho.fi

Benjamin Gripenberg

Liiketoimintajohtaja, Ruokaravintolat PK-seutu

+358 50 575 5522

benjamin.gripenberg@noho.fi

Tanja Virtanen

Liiketoimintajohtaja, Ruokaravintolat muu Suomi

+358 45 670 4292

tanja.virtanen@noho.fi

Paul Meli

Liiketoimintajohtaja, Viihderavintolat

+358 10 423 3288

paul.meli@noho.fi

Tero Kaikkonen

Operatiivinen johtaja, Fast food -liiketoiminta

+358 40 083 9191

tero.kaikkonen@noho.fi