Yhteystiedot

NoHo Partners Oyj

Postiosoite:
Hatanpään valtatie 1 B
33100 Tampere

Y-tunnus: 1952494-7

Käyntiosoite Tampere:
Verkatehtaankatu 2
33100 Tampere

Käyntiosoite Helsinki:
Aleksanterinkatu 46 A, 2. kerros
00100 Helsinki

Myyntipalvelu:
+358 9 6128 6000
myynti@noho.fi

Ostoreskontra:
ostoreskontra@noho.fi

Myyntireskontra:
laskutus@noho.fi

Lehdistön yhteydenotot ja sijoittajasuhteet:
Sijoittajasuhde- ja viestintäjohtaja
Sanna Sandvall, puh. 040 760 0794
sanna.sandvall@noho.fi
viestinta@noho.fi
ir@noho.fi

Markkinointi:
Chief Customer Officer
Rainer Lindqvist, puh. +358 40 8311883
rainer.lindqvist@noho.fi

Aku Vikström

Konsernin toimitusjohtaja

Johdon assistentti
Niina Kilpeläinen, +358 50 413 8158

aku.vikstrom@noho.fi

Jarno Suominen

Jarno Suominen

Varatoimitusjohtaja

+358 40 721 5655

jarno.suominen@noho.fi

Jarno Vilponen

Jarno Vilponen

Konsernin talousjohtaja

+358 40 721 9376

jarno.vilponen@noho.fi

Tuomas Piirtola

Tuomas Piirtola

Fast Food -liiketoiminnan johtaja

+358 40 768 2438

tuomas.piirtola@noho.fi

Anne Kokkonen

Anne Kokkonen

Henkilöstöjohtaja

+358 50 547 3849

anne.kokkonen@noho.fi

Pauli Kouhia

Pauli Kouhia

Kehitys- ja hankintajohtaja

+358 45 110 1572

pauli.kouhia@noho.fi

Henri Virlander

Henri Virlander

Kaupallinen johtaja

+358 50 591 2013

henri.virlander@noho.fi

Sanna Sandvall

Sanna Sandvall

Sijoittajasuhde- ja viestintäjohtaja

+358 40 760 0794

sanna.sandvall@noho.fi

Benjamin Gripenberg

Benjamin Gripenberg

Liiketoimintajohtaja, Ruokaravintolat PK-seutu

+358 50 575 5522

benjamin.gripenberg@noho.fi

Tanja Virtanen

Tanja Virtanen

Liiketoimintajohtaja, Ruokaravintolat muu Suomi

+358 45 670 4292

tanja.virtanen@noho.fi

Paul Meli

Paul Meli

Liiketoimintajohtaja, Viihderavintolat

+358 44 593 0668

paul.meli@noho.fi

Tero Kaikkonen

Tero Kaikkonen

Operatiivinen johtaja, Fast food -liiketoiminta

+358 40 083 9191

tero.kaikkonen@noho.fi

Maria Koivula

Maria Koivula

Liiketoimintayksikön johtaja, NoHo Events

+358 50 366 2382

maria.koivula@noho.fi