Yhteystiedot

Postiosoite:
Hatanpään valtatie 1 B
33100 TAMPERE

Käyntiosoite:
Verkatehtaankatu 2
33100 Tampere

Y-tunnus: 1952494-7

Median yhteydenotot:

Sanna Oinonen
+358 50 576 1609
tiedottaja@ravintola.fi

Aku Vikström

Toimitusjohtaja
Johtoryhmän puheenjohtaja

Johdon assistentti Katri Väätäinen

+358 44 011 1989

aku.vikstrom@noho.fi

Jarno Suominen

Talousjohtaja

+358 10 423 3283

jarno.suominen@noho.fi

Juha Helminen

Kansainvälisten liiketoimintojen johtaja

+358 40 535 5560

juha.helminen@noho.fi

Joonas Mäkilä

Kaupallinen johtaja

+358 46 920 9477

joonas.makila@noho.fi

Perttu Pesonen

Kehitysjohtaja

+358 10 423 3287

perttu.pesonen@noho.fi

Anne Kokkonen

Henkilöstöjohtaja

+358 50 547 3849

anne.kokkonen@noho.fi

Tero Kaikkonen

Liiketoimintajohtaja, Fast Casual

+358 40 083 9191

tero.kaikkonen@noho.fi

Benjamin Gripenberg

Liiketoimintajohtaja, Ruokaravintolat PK-seutu

+358 50 575 5522

benjamin.gripenberg@noho.fi

Tanja Virtanen

Liiketoimintajohtaja, Ruokaravintolat muu Suomi

+358 45 670 4292

tanja.virtanen@noho.fi

Eemeli Nurminen

Liiketoimintajohtaja, Yökerhot ja viihde PK-seutu

+358 45 279 3480

eemeli.nurminen@noho.fi

Paul Meli

Liiketoimintajohtaja, Yökerhot ja viihde muu Suomi

+358 10 423 3288

paul.meli@noho.fi

Elina Yrjänheikki

Liiketoimintajohtaja, Tapahtumat

+358 40 548 1209

elina.yrjanheikki@noho.fi